Moja ciocia wraz z wujkiem prowadzą od wielu lat sklep z różnymi częściami do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep. Często pomagam cioci i wujkowi bo oni nie mają dzieci a ja jestem ich chrześniaczką. Ja mogę sobie dzięki temu również sporo dorobić.

Sprzedaję części do przyczep

części do przyczepyLubię pomagać cioci i wujkowi. Mają duży sklep. Wszystko jest w nim dobrze poukładane. W sklepie panuje porządek. Jest to bardzo ważne kiedy przychodzą do nas klienci i szukają czegoś konkretnego. Sami klienci mogą łatwo odnaleźć szukane rzeczy jeśli mają problem my również im pomagamy. Części do przyczepy w ostatnim czasie są bardzo często kupowane przez naszych klientów. Zbliża się wiosna i klienci już zaczęli swoje przygotowania do sezonu. Z przyczep można korzystać na wiele sposobów. Można nimi przewozić swoje rzeczy na wakacje. Spać w nich na polu namiotowym. W przyczepie jest sporo miejsca więc na spokojnie zmieści się rower lub inne rzeczy dla dzieci. Części do przyczep w naszym sklepie można kupić w dobrych i przystępnych cenach. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci są zadowoleni z zakupionych u nas materiałów. Ponieważ moja ciocia  wujek nie mają dzieci to postanowili mnie wprowadzać w ten biznes nie tylko dlatego żebym sobie mogła dorobić ale chcą w przyszłości mi przekazać swój sklep. Dlatego uważają, że jako przyszła właścicielka muszę wiedzieć wszystko o tym biznesie. Wiem już sporo ale staram się uczyć jak najwięcej.

Zdaję sobie sprawę, że najważniejszy jest dobry towar. Solidne części do przyczep i nie tylko zawsze będą chętnie kupowane przez klientów. Dzięki temu sklep będzie cieszył się sporym zainteresowaniem a to dla właścicieli jest najważniejsze. Liczy się zysk i zadowolenie klientów, którzy będą do sklepu wracać.